WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM WEBINARZE

„KIEDY DZIECKO NIE CHCE JEŚĆ.”

Okres, w którym dziecko odmawia spożywania określonych produktów spożywczych może być naturalny i fozjologiczny. Większość dzieci przechodzi tzw fazę neofobiczną i w jej czasie odmawia spożywania pewnych produktów, bądź grup produktów spożywczych.

Może być jednak także tak, że to, że Twoje dziecko nie je może być obrazem powazniejszych trudności. W takim wypadku „domowe sposoby” mogą nie pomóc, a cierpliwość nie wystarczy.

W tym webinarze chcę się skupić właśnie na takich dzieciach.

Co zyskasz uczestnicząc w webinarze:

1. Poznasz tzw. czerwone flagi, czyli te symptomy, które pozwolą Ci wcześnie wyłapać rozwijający się kłopot z jedzeniem i odpowiednio wcześnie szukać pomocy

2. Dowiesz się, jakie mogą być powody awersji pokarmowej Twojego dziecka.

3. Powiem Ci, jak może wyglądać Wasza ścieżka, w przypadku, w którym nie radzisz sobie z niejedzeniem Twojego dziecka, gdzie możesz szukac pomocy i czego się spodziewać.

UWAGA. Ten webinar, nie da Ci diagnozy, nie odpowiem na pytanie „co dolega mojemu dziecku”, nie dostaniesz złotego rozwiązania, bo takich nie ma.

Jest przeznaczony dla tych rodziców, którzy nie radzą sobie z odmową jedzenia swoich dzieci i nie wiedzą gdzie i jakiej pomocy szukać.

Zapraszam także specjalistów żywienia i dietetyków, którzy spotykają takie dzieci w swoich gabinetach i nie mają pomysłu, jak im pomóc.

Webinar poprowadzi Nina Wojtyra

Ekspertka żywienia dzieci

Dietetyczka, psychodietetyczka, edukatorka żywieniowa, specjalistka zdrowia publicznego, wykładowca SWPS, współautorka rekomendacji żywieniowych dla polskich żłobków, terapeutka Empathy Dolls, ekspertka programów telewizyjnych, właścicielka marki Vitanina.

Webinar rozpocznie się

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Privacy Policy Settings