Jak mieć więcej czasu i więcej pacjentów? Pokażę Ci konkretne narzędzie, które pozwoli Ci odzyskać od kilku, do kilkunastu godzin miesięcznie!

Mam dzisiaj dla Ciebie lifechanger. Serio.

Czas, byś odzyskała swój czas. Dużo czasu.

W zależności od tego, ilu przyjmujesz pacjentów – od kilku do kilkunastu godzin miesięcznie.

Możesz to zrobić używając jednego prostego i bezpłatnego narzędzia internetowego. 

Od dzisiaj, kiedy zaczniesz go używać – znaczna część pracy, którą w tej chwili poświęcasz na organizację – wróci do Ciebie.Będziesz go mogła wykorzystać na prowadzenie kolejnych pacjentów, podnoszenie swoich kompetencji, zabawę z dzieckiem…. Na co tylko chcesz – w końcu to Twój czas! 

 

Skuteczne konsultacje online

ZAPISY NA SZKOLENIE KOŃCZĄ SIĘ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Wiem z autopsji, że wdrożenie tego narzędzia w ciągu od razu zwiększa Twoją wydajność, komfort Twojej pracy, zwiększa liczbę klientów i podnosi jakość Twoich usług. Potrzebujesz jakieś 5-10 minut, by zacząć z niego korzystać.

  • Co to za narzędzie?
  • Co sprawiło, że moi klienci chętniej i częściej zapisują się na konsultacje? 

Wszystko znajdziesz w video poniżej 🙂

Wygraj dostęp do szkolenia „Skuteczne konsultacje online”

Pod koniec szkolenia mówię o tym, jak dostać bezpłatny dostęp do szkolenia „Skuteczne konsultacje online”, wartość pakietu szkoleniowego to >5000 zł – jest o co zawalczyć 🙂

Obejrzyj to video do końca, a jeśli uznasz je za wartościowe (w co mocno wierzę) – udostępnij je swoim znajomym na Facebooku.

ZADANIE DLA CIEBIE PO OBEJRZENIU/PRZECZYTANIU

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz w komentarzu na jedno pytanie: Dlaczego to właśnie Ty miałabyś otrzymać dostęp do tego kursu? 

Wygraj bezpłatny udział w kursie!

WERSJA TEKSTOWA

Cześć, w kolejnym materiale video w serii, którą przygotowałam specjalnie dla specjalistów dietetyki, a w której przybliżam arkana prowadzenia konsultacji online. Na wstępie bardzo Wam dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim video. Naprawdę zaskoczyliście mnie ilością i zaangażowaniem w to ćwiczenie. Ćwiczenie, bardzo, bardzo istotne. Dlatego, jeżeli trafiłaś na to video jako pierwsze, to proszę Cię wróć do pierwszego materiału, który nagrałam. Dlatego, jeżeli trafiłaś na to video jako pierwsze, to proszę Cię wróć do pierwszego materiału, który nagrałam. To bardzo istotne abyś zrobiła ten pierwszy krok. Bez niego nie pójdziesz dalej. Dzisiaj rozwijamy myśl. Dzisiaj będziemy szli troszeczkę głębiej w to wszystko, ale wykonaj najpierw ćwiczenie, które zaproponowałam Ci w pierwszym video.

Mam też dla Ciebie niespodziankę. Jak wiesz niedługo startuje druga edycja mojego szkolenia „Skutecznie konsultacje online”. Trzy osoby będą mogły wziąć w nim udział zupełnie bezpłatnie. Dowiesz się jak to zrobić oglądając to video do samego końca.

Dzisiaj chcę Ci pokazać jedno internetowe narzędzie. Jeżeli je zastosujesz, gwarantuję Ci, że dostęp do Twoich usług stanie się łatwiejszy i bardziej przyjazny dla Twoich klientów, a Ty odzyskasz czas przeznaczony do tej pory na żmudne czynności organizacyjne. Narzędzie jest zupełnie bezpłatne, dlatego zostań ze mną i obejrzyj co dla Ciebie przygotowałam.

Z badań BIOSTAT-u, które prowadzone są wśród osób, które zainteresowane są usługami telemedycznymi, wynika, że wartością nadrzędną dla użytkowników usług telemedycznych jest czas, który oszczędzają na dojazdach, organizacji konsultacji i umawianiu się na wizytę. Dostępność do specjalistów jest dla nich znacznie łatwiejsza i większa w świecie online. Drugim bardzo ważnym aspektem, który wskazują ankietowani, jest to, że często z usług online chcą korzystać osoby, które borykają się z jakimś wstydliwym dla nich problemem zdrowotnym. Sama zapewne wiesz, że osoby, które szukają wsparcia dietetyka, często zmagają się także ze wstydem i z niską samooceną. Już same podniesienie słuchawki, wybranie numeru telefonu i rozmowa ze specjalistą, w której pacjent ma przybliżyć problem zdrowotny, z którym się zgłasza,  , aby nie musieć zmierzyć się z własnym wstydem, lękiem, uprzedzeniami, przekonaniami. Dlatego skrócenie tej drogi, wyeliminowanie kontaktu telefonicznego, jest często czymś co powoduje, że konsultacja w ogóle się odbywa.

Kiedy ja zaczynałam prowadzić konsultacje online nie wzięłam pod uwagę jednej zasadniczej rzeczy. O tuż moi klienci korzystają z internetu w różnych godzinach, a mamy małych dzieci, jak się domyślasz, potrafią korzystać z internetu w godzinach dla nas przedziwnych, np. o godzinie 4 rano, kiedy dziecko obudzi się na karmienie. Jeżeli taka mama, w tym czasie, który spędza na karmieniu swojego dziecka, zacznie serfować w internecie i szukać odpowiedzi na problemy, które dręczą ją w ciągu dnia, być może trafi na moją stronę. A jeżeli znajdzie odpowiedź na swoje wątpliwości, być może zechce umówić się na konsultacje. Ale jeżeli w tej godzinie, o tej 4 rano, nie będzie miała takiej możliwości, to jest duża szansa, że rano, kiedy wstanie, pochłoną ją inne obowiązki i albo o tym zapomni, albo zejdzie to na dalszy plan. A w każdym razie szansa na nasza konsultację zdecydowanie spadnie. Trudno jednak oczekiwać, abym odbierała telefony 24 godziny na dobę i w trakcie weekendów, w każdej godzinie, w której moi pacjencie spędzają czas przed ekranem telefonu czy komputera. Jednak bardzo ważne jest to, ażeby mój klient miał możliwość zapisać się na konsultację w momencie, który jest dla niego dogodny.

W czerwcu tego roku na moim Instagramie zapytałam jakiego narzędzia używasz do umawiania wizyt swoich pacjentów. Większość osób, ponad 95%, odpowiedziało, że używa papierowego kalendarza. Jeżeli używasz papierowego kalendarza, to jest więcej niż pewne, że potrzebujesz jakiegoś maila albo jakiegoś telefonu od klienta, żeby wiedzieć, że on musi się umówić. Ta droga wydaje się dosyć długa i wyboista. Godziny, które pasują Tobie, godziny, które pasują Twojemu klientowi, godziny, które już są zajęte, godziny w których prowadzisz poradni. Okazuje się, żeby musisz umówić się z pacjentem mailowo, czasami trzeba temu poświęcić od kilku do kilkunastu e-maili. Rozmowa telefoniczna wydaje się większe możliwości, jednak ciężko odbywać rozmowy telefoniczne w każdym możliwym momencie. Jeżeli, tak jak ja, jesteś mamą, to zapewne odbierasz albo zawozisz swoje dzieci do placówek, chodzisz z nimi do lekarza, jesteś zajęta w ciągu dnia i nie zawsze możesz rozmawiać. W czasie, w którym nie możesz rozmawiać ze zdecydowanym na konsultacje z Tobą klientem, po prostu go tracisz. Ta osoba, albo poszuka innego dietetyka, albo w krótkim czasie po prostu o Tobie zapomni. Jak widzisz umówienie klientów na konsultacje jest bardzo ważnym krokiem ku temu aby Twoja poradnia funkcjonowała sprawnie. Idealne umawianie na konsultacje powinno odbywać się po prostu automatycznie. Taki sposób umawiania klientów jest profesjonalny, jest przyjazny dla klienta, jest intuicyjny i zdejmuje Ci masę organizacji z głowy. Oddaje Ci mnóstwo czasu, który normalnie spędzasz na prowadzeniu rozmów z klientami, czy wymianie maili.

Dzisiaj chcę Ci pokazać jedno proste narzędzie internetowe, dzięki któremu szybko, sprawnie, automatycznie umówisz swoich klientów. Jednym z takich narzędzi dostępnych na rynku, jest Acuity Scheduling. To internetowy kalendarz, w którym możesz wprowadzić godziny swojej pracy, zaznaczyć jak długo będzie trwała konsultacja z Tobą. Możesz też ustawić różne trwania czasu konsultacji. Na przykład u mnie ustawione są sloty pół godzinne i sloty godzinne, w zależności od tego jaki tym wizyty ma pacjent. Kiedy już ustawisz swoje godziny dostępności w kalendarzu, swojemu klientowi wysyłasz link do zapisu. Po kliknięciu w ten link, klientowi ukazuje się strona z Twoim kalendarzem i z zaznaczonymi slotami czasowymi, w których może zapisać się na konsultacje. Wystarczy wybrać odpowiadający sobie termin i zapisać się. W aplikacji Acuity Scheduling możesz także zablokować godziny przyjęć, jeżeli np. coś ci wypadnie. Jeżeli połączysz narzędzie ze swoim kalendarzem Google, wizyta od razu zapisanie zapisana w Twoim internetowym kalendarzu i dostaniesz o niej przypomnienie. W bezpłatnej, podstawowej wersji programu Acuity Scheduling możesz zaplanować swój kalendarz i umawiać wizyty pacjentów. Jeżeli zdecydowałabyś się na płatną wersję tej aplikacji, możesz także pobierać opłaty już w programie.

Na rynku są też inne aplikacje, które oferują bardzo podobne usługi. Przykładem jest Calendly, program, dzięki któremu całkowicie zautomatyzujesz zapisy w swojej poradni.

Zamiast, jak to miało miejsce, lat temu piętnaście, zapisywać wszystko na papierze, na gubiących się karteczkach czy w kalendarzach, wejdź w XXI wiek i zacznij korzystać z tego, co daje Ci współczesna technologia. Narzędzie Acuity Scheduling i narzędzie Calendly są bardzo proste i łatwe w obsłudze, intuicyjne. Ja kiedy wdrożyłam zapisy przez aplikacje internetową, nie dość, że zwiększyłam liczbę konsultacji w swojej poradni, to jeszcze odzyskałam masę czas marnotrawionego do tej pory na organizację konsultacji.

Zapoznaj się koniecznie z narzędziem Acuity Scheduling. Link do niego znajdziesz w artykule na blogu www.ninawojtyra.pl. A ja w następnym video pokażę Ci jak zaprojektować proces konsultacji online, tak, aby przynosił on rzeczywiste korzyści Twojemu pacjentowi. Tylko dzięki temu Twoi klienci będą do Ciebie wracać i polecać Cię innym, a to gwarantuję stabilny rozwój Twojej poradni.

Bardzo Ci dziękuję, że oglądasz to video i dotarłaś, aż do tego jego momentu. A skoro tu jesteś to naprawdę wierzę w to mocno, że chcesz budować swoją markę, swoją firmę i swoją poradnię z sensem. Dlatego mam dla Ciebie wspomnianą wcześniej niespodziankę. Niedługo startuje druga edycja mojego szkolenia „Skutecznie konsultacje online”. Trzy osoby będą mogły wziąć udział w tym szkoleniu zupełnie za darmo. Co zrobić, aby dostać taką możliwość? Zostaw komentarz pod tym video, napisz mi dlaczego to właśnie Ciebie mam zaprosić do drugiej edycji szkolenia „Skuteczne konsultacje online”. Pamiętaj, że w konkursie wezmą udział tylko komentarze pozostawione na blogu.

Bardzo Ci serdecznie dziękuję za udział. Do zobaczenia

UWAGA, JEŚLI NIE MOŻESZ DODAĆ KOMENTARZA, TO....

Doszłu mnie słuchy, że część osób bardzo chce wziąć udział w konkursie, ale nie udaje jej się dodać komentarza. Nie chcę nikomu odbierać szansy, więc jeśli to Ciebie dotyczy ten problem – kliknij w guzik poniżej. Przeniesie Cię do ankiety, w której znajdziesz instrukcje, co dalej 🙂 

 

ALE! Jeśli komentarz dodaje się bez problemu – pomiń tą informację – oszczędzisz mi trochę pracy 🙂 

Dzięki!

Privacy Policy Settings