Właśnie urodziłaś dziecko

I gubisz się w gąszczu informacji o tym, co „powinnaś”, a czego nie?

karmisz piersią lub mlekiem modyfikowanym

I chcesz wiedzieć, jak radzić sobie z trudnościami, ale boisz się spytać, bo krytyka jest wszędzie

Rozszerzasz dietę dziecka

I chcesz wiedzieć kiedy i jak to robić.Zdecydować się na BLW, czy łyżeczkę. Słoiczki, czy gotować samemu… a przy okazji nie zwariować…

POBIERZ ROZDZIAŁ E-BOOKA"W poszukiwaniu złotego środka..." I POZNAJ PODSTAWOWĄ ZASADĘ DOBREGO KARMIENIA NIEMOWLĘCIA

Naucz się rozpoznawać jego głód i sytość

t

Czy zauważyłaś, że

Mimo coraz łatwiejszego dostępu do wiedzy o żywieniu dzieci, wciąż mamy mnóstwo wątpliwości, kiedy naprawdę przyjdzie nam karmić swojego malucha?

Zamiast cieszyć się wspólnie spędzanym czasem – mamy obwiniają się o każde potknięcie, a każda kolejna decyzja wydaje się trudniejsza.

W gabinecie lekarza, w rozmowie z mamą, koleżanką, czy na facebookowej grupie, codziennie zderzysz się z opiniami innych ludzi, na temat tego, co i jak powinnaś robić. Często te opinie nie mają nic wspólnego ani z Twoją osobistą sytuacją, ani Twoimi możliwościami.

Są za to obrazem silnych przekonań osób, z którymi rozmawiasz

t

Czy wiesz, że

Większość poradników o żywieniu dzieci, koncentruje się na potrzebach maluchów, zupełnie pomijając mamę.

A przecież Ty i dziecko, to zespół!

Twoim zadaniem nie jest tylko ciągłe odpowiadanie na potrzeby dziecka, wypełnianie zaleceń i trzymanie się ściśle określonych reguł. Macierzyństwo to prawdziwa frajda! O ile nie dasz się zwariować i podejmiesz decyzje, które będą w zgodzie z Tobą, Twoim światopoglądem i Twoimi potrzebami.

r

DLATEGO PRZYGOTOWAŁAM E-BOOK

W którym zamiast własnych poglądów, przedstawiam Ci rzetelną wiedzę o żywieniu dzieci w pierwszym roku życia. Do tego dorzucam własne doświadczenie, wyniesione z pracy w gabinecie dietetycznym i opieki nad własnymi dziećmi. A wszystko okraszam doświadczeniem innych mam, byś miała wiedzę, wsparcie i narzędzia potrzebne, by przejść ten okres z uśmiechem na twarzy!

POBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ

I poznaj podstawową zasadę dobrego karmienia – naucz się odczytywać sygnały głodu i sytości swojego dziecka!

Pobierając rozdział, zapisujesz się na listę oczekujących na premierę e-booka, a także poznasz spis treści publikacji.

KIM JESTEM?

Mam na imię Nina

I jestem ekspertem żywienia dzieci. Pracuję z mamami, wspieram, towarzyszę w procesie zmiany, pomagam znaleźć przyczynę i rozwiązanie w sytuacjach związanych z karmieniem dzieci. Daję wiedzę i wsparcie, a więc wszystko co potrzebne, byś dała sobie radę!

Pytana o zawód odpowiadam, że jestem dietetykiem, ale to nie cała prawda o mnie. Poza kierunkowym wykształceniem, zdobytym na Akademii Medycznej w Warszawie (dzisiaj WUM), poszerzałam i poszerzam wiedzę także z dziedziny zdrowia publicznego, epidemiologii, psychodietetyki, edukacji żywieniowej. Jestem certyfikowaną edukatorką żywieniową „Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy”, dyplomowaną psychodietetyczką (SWPS).

Na codzień prowadzę kursy, szkolenia, oraz konsultacje dla mam małych dzieci. Jestem autorką kilku kursów online. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi, przedszkolami, żłobkami, nauczycielami i rodzicami.

Jestem współautorką rekomendacji żywieniowych dla dzieci w polskich żłobkach, opracowanych w 2018r. przez grupę ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka, Cenrum Zdrowia Dziecka, Instytutu Żywności i Żywienia, oraz praktyków.

Jestem autorką publikacji popularnonaukowych i naukowych dotyczących żywienia dzieci, prelegentką na konferencjach.

Moja wiedza i długoletnie doświadczenie zawodowe dają Ci gwarancję – możesz mi zaufać!

Z ebooka dowiesz się, między innymi:

  • Jak karmić dziecko zgodnie z jego potrzebami, kształtując przy tym dobre relacje z jedzeniem i zdrowe nawyki żywieniowe,

 

  • Jak zadbać o siebie, czyli jak się przygotować do karmienia i rozszerzania diety dziecka, by przejść przez ten czas z uśmiechem i radością,

 

  • Co może Cię zaskoczyć przy karmieniu piersią, co wybrać, jeśli decydujesz się na mleko modyfikowane i co z karmieniem mieszanym,

 

  • Kiedy rozszerzać dietę dziecka i jakie wybierać produkty spożywcze,

 

  • Jak dobrać odpowiednią porcję i z jakich produktów ma składać się dobra dieta niemowlęcia

 

  • Karmić łyżeczką, podawać kawałki, a może jedno i drugie?

Wasz pierwszy wspólny rok jest wyjątkowy.

Ciesz się nim, zamiast marnować czas na zamartwianie się!

Privacy Policy Settings